Aktualności

Bydgoscy policjanci zlikwidowali znaną agencję towarzyską zlokalizowaną na Wyżynach

Kobieta w ciągu ok. 10 lat zarobiła ponad 3,5 mln. złotych

54-latka z Bydgoszczy od 10 lat prowadziła agencję towarzyską na Wyżynach. która właśnie została zlikwidowana. Jak szacują kryminalni  kobieta mogła zarobić w ciągu ok. 10 lat ponad 3,5 mln. złotych. Teraz będzie stawiać się na dozór.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy doprowadzili do zgromadzenia materiału dowodowego, który umożliwił zlikwidowanie agencji towarzyskiej funkcjonującej od wielu lat na bydgoskich Wyżynach. Tam w wynajmowanym domu, 54-letnia mieszkanka miasta, prowadziła „nielegalny biznes”.

Jak wynika z materiału dowodowego jednocześnie w agencji mogło pracować od 4 do 7 kobiet. 54-latka ułatwiała im uprawianie prostytucji poprzez przyjęcie do pracy w charakterze prostytutek. Bydgoszczanka zamieszczała na portalu erotycznym i w prasie ogłoszenia preferujących usługi seksualne kobiet.  Dodawała do nich zdjęcia z opisem i numerem telefonu. Udostępniała  lokal do przyjmowania klientów.  Zapewniała też niezbędne do funkcjonowania tego rodzaju procederu środków higieny osobistej oraz środków antykoncepcyjnych. Z tej działalności bydgoszczanka uczyniła sobie stale źródło dochodu.

-Kobiety świadczące „usługi” połowę zarobionych pieniędzy oddawały właścicielce przybytku. W ten sposób, jak wynika z szacunków policjantów kobieta mogła zarobić nie mniej niż 3,5 mln. złotych.  Z uwagi na fakt, że z popełniania przestępstw uczyniła sobie stałe źródło dochodu może jej grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności- informuje : mł.insp. Monika Chlebicz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker