Aktualności

18-letni kierowca BMW kręcił tzw. „bączki” i stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. 18-letni kierowca bmw kręcił tzw. „bączki” i w konsekwencji zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Teraz przed sądem odpowie za swoje czyny.

Wczoraj (23.06.2020r) ok. godziny 13-tej policjanci rypińskiej drogówki zostali skierowani przez dyżurnego w rejon stacji PKS w Rypinie, gdzie miało dojść do kolizji drogowej.

Policjanci na miejscu zastali samochód BMW, który częściowo znajdował się na chodniku, a częściowo na prywatnej posesji.

Jak ustalili funkcjonariusze, 18-letni mieszkaniec z powiatu rypińskiego kierując pojazdem bmw wjechał na plac przy stacji PKS, tam celowo wprowadził pojazd w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez chodnik i wjechał w ogrodzenie posesji. W dodatku w pojeździe przewoził pasażera. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które odebrał zaledwie 6 dni temu.Teraz 18-latek musi liczyć się z konsekwencjami swojej jazdy. Policjanci skierują w tej sprawie wniosek do Sądu – informujest. asp. Dorota Rupińska oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker