AktualnościNa sygnale

Za kratki trafił 37-latek. Prowadził Citroena po narkotykach i bez prawa jazdy

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Mężczyzna  lat 37 był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Namierzyła  go „drogówka” jak jechał Citroenem bez uprawnień do kierowania.  Do tego był po narkotykach i posiadał przy sobie zabronione substancje. Dzisiaj trafi do zakładu karnego, by odbyć zasądzoną przez sąd karę.

 

Wszystko zaczęło się od zwykłej kontroli drogowej. Policjanci ruchu drogowego z Bydgoszczy pełniąc służbę na ul. Jana Pawła II w Bydgoszczy zatrzymali do niej kierującego Citroenem Xsara Picasso. Podczas sprawdzania danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 37-latek jest poszukiwany przez sąd w Szubinie do odbycia kary pozbawienia wolności.

To jednak nie koniec. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Policjanci zwrócili również uwagę na zachowanie kierowcy, które wydawało się im podejrzane. Nie mylili się. W kieszeni jego kurtki oraz w pojeździe policjanci ujawnili susz roślinny oraz białą substancję. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że to kilka gramów marihuany oraz metaamfetaminy.

W związku z tym funkcjonariusze postanowili zbadać mężczyznę na zawartość zabronionych substancji w organizmie. To potwierdziło, że mieszkaniec powiatu żnińskiego nie tylko posiadał narkotyki przy sobie, ale również kierował pojazdem pod ich wpływem.

37-latek dzisiaj  trafi do Zakładu Karnego, by odbyć zasądzoną mu wcześniej karę pozbawienia wolności. Musi też liczyć się z poniesieniem kolejnej, gdyż za przestępstwa, których dopuścił się ostatnio grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker