Aktualności

Na całym terenie Metropolii Bydgoszcz będzie akcja „Metropolia za pół ceny”.

Od piątku do niedzieli 5-7 października trwa akcja „Metropolia za pół ceny”.

 Do akcji przyłączyło się wiele firm z regionu, w tym restauracje, kawiarnie, niektóre sklepy i punkty usługowe. Oferować będą mieszkańcom usługi z 50 procentową zniżką.

 „Metropolia za pół ceny” to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny. Podobnie jak w poprzednim roku jej zasięg terytorialny został rozszerzony na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. Dzięki temu na mieszkańców czeka wyjątkowa oferta przygotowana przez niemal 200 firm i instytucji z regionu.

O co chodzi w akcji? Każdy z Partnerów, który włączył się do programu proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent. W ofercie znajdują się co najmniej trzy produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług.

W tegorocznej edycji do akcji przyłączyły się m. in. restauracje, kawiarnie, salony piękności, studia fitness, instytucje kultury, w tym Filharmonia Pomorska i Galeria Miejska bwa oraz część sklepów i punktów usługowych

W akcji wezmą udział firmy i instytucje, które funkcjonują na terenie gmin: Bydgoszcz, Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin i Żnin.

Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker