Aktualności

„Drzwi otwarte” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym

Tegorocznych maturzystów organizatorzy zapraszają w czwartek, 31 stycznia, o godz. 10.00. Abiturienci będą mogli zapoznać się z ofertą studiów na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Podczas „drzwi otwartych” na UTP przewidziano warsztaty tematyczne dla młodzieży prowadzone przez naukowców uczelni. Będzie można wysłuchać wykładów  m.in. „Ujarzmiony piorun – technika wysokich napięć”, „Zjawisko lewitacji i topienie gwoździ”, czy „Co kryje się w jaju”. 

W programie ponadto wykład “Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”.  Wygłosi  go propagator przyjaznej matematyki.  Dariusz Kulma  jest autorem serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki?”. Dodatkowo prowadzi portal i fanpage dla maturzystów pod taką samą nazwą, z których korzystają uczniowie w całym kraju.

Dla planujących swoją przyszłość młodych ludzi „drzwi otwarte” to okazja, aby poznać ofertę dydaktyczną i naukową oraz zasady rekrutacji na poszczególne kierunki. Odbędzie się również seminarium „Doradca w szkole średniej”. Będzie ono uniwersytet

ut

adresowane do doradców zawodowych i nauczycieli realizujących zadania doradców w szkołach średnich.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker