Aktualności

Spotkanie BitCamp na UTP

Bydgoski Klaster Informatyczny oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają na spotkanie BitCamp o godz. 10.00 do Sali 1B w Audytorium Novum. Wstęp wolny.

W piątek, 4 kwietnia, na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbędzie się pierwsze spotkanie BitCamp. Inspiracją dla tej imprezy są BarCampy nieformalne i otwarte spotkania osób związanych z branżą IT. Ich celem jest integracja środowiska, wymiana pomysłów oraz doświadczeń.

Podczas pierwszej edycji wystąpi trójka prelegentów. Adam Kruszewski z T Komp. Opowie on o językach programowania, czyli jak dobrać najlepsze narzędzia do realizacji projektów. Drugim prelegentem będzie Artur Szatkowski z firmy Bazy i Systemy Bankowe. Prelegent opowie o testach jednostkowych, mockach, testach integracyjnych i wydajnościowych wytwarzanego kodu oraz o tym, jak przygotować kod do testów i jak go testować. Na zakończenie Przemysław Świątek z SDL opowie o XML, nieznanym szerzej języku strukturalnym, który ukryty pod warstwą towarzyszących aplikacji i technologii towarzyszy nam zarówno w pracy jak i życiu codziennym.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker