Aktualności

Tak świętowali przedszkolacy z „Bajki”

Rodzice i dzieci uczęszczające do przedszkola „Bajka” spotkali się na tradycyjnym festynie rodzinnym.

Dzieci przygotowały z okazji zbliżających się świąt Dnia Matki i Ojca oraz dnia Dziecka bogaty program rozrywkowy dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Setki mieszkańców Fordonu, nie tylko najbliższych krewnych dzieci z przedszkola „Bajka”, bawiło się na festynie rodzinnym.  Impreza plenerowa rozpoczęła się od części artystycznej.  Dzieci z poszczególnych grup wiekowych demonstrowały swoje umiejętności taneczne i muzyczne. Gromkimi oklaskami nagradzano występy maluchów z różnych grup wiekowych.

 – Widzę, że moja pociecha pomimo wielkiej tremy poradziła sobie na scenie wyśmienicie. Jestem naprawdę dumna z popisów tanecznych mojego Patryka. Krakowiak wykonaniu jego koleżanek i kolegów z grupy zebrał zasłużone brawa. Bardzo podobał mi się koncert wykonany na bębnach i instrumentach afrykańskich. Był rewelacyjny – mówi Katarzyna, matka jednego z maluchów.  

Pogodę mieliśmy na medal, a to gwarancja udanej zabawy. Na zgłodniałych uczestników festynu jak zwykle oczekiwały domowe wypieki, kiełbaski z rusztu i grochówka. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanej skoczni lub wziąć udział w różnych konkursach i grach zręcznościowych. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy farbami, zabawy ze zwierzętami oraz konkurs „Pierwsza pomoc”. Można było również poszukać szczęścia w loteriach balonowych i losowych. Pobyt umilała naszym gościom świetna muzyka serwowana przez Jurka Paterskiego – mówi zadowolona z udanej zabawy dyrektorka placówki, Stefania Wasilewska.  

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker