Aktualności

Zaproszenie na „Niebiański Spacer”

Przypominamy, że w 2018 r. gościem honorowym spotkania przy pomniku w Smukale był prymas, Polski, arcybiskup Wojciech Polak.

23 września 2020 r. słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy organizują „NIEBIAŃSKI SPACER” dedykowany Tym, którzy odeszli ! Do uczestnictwa w spacerze zapraszamy mieszkańców miasta niezależnie od wieku.
 
Spotkamy się na przystanku autobusowym przy dworcu PKP Bydgoszcz „Leśna”
 O godz. 10-43 autobusem 52 jedziemy w kierunku PODKOWY. Na końcowym przystanku czekać będzie PRZYJACIEL KUTW,  Jan Ciepliński.  Janek  będzie napełniał helem przyniesione, błękitne balony. Z Podkowy idziemy w kierunku Smukały, do pomnika Kajak JP II.
 
Podczas spaceru wspomnimy OSOBY, które już odeszły. Przy pomniku „Kajak JP II” krótki program artystyczny i wspólne odśpiewanie  „BARKI” . Na zakończenie spotkania wypuszczone zostanie  do NIEBA 9 balonów i zapalenie zniczy !
Miło będzie jeśli towarzyszyć nam będą członkowie RODZIN ZMARŁYCH słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wiek Jak zwykle wskazane są błękitne elementy stroju, np. czapka, szalik, itp.
Osoby, które nie są w stanie wędrować mogą dotrzeć do SMUKAŁY:
– rowerem
– samochodem
– autobusem 58 ( wysiąść na przedostatnim przystanku).
 
Główne uroczystości przy Kajaku Papieża JP II planowane są na godz. 13.00-13.15.
Po uroczystościach możemy skorzystać gościnności lokalu znajdującego się przy sklepie „DELIKATESY” w Smukale  i zamówić sobie kawę lub herbatę. Liczymy na dużą aktywność z uwagi na to, że w obecnych, trudnych czasach, każdy z nas wie jak boli strata osoby bliskiej.
 
W 2020 r. zmarły dwie słuchaczki KUTW :
sp. Irena FALTYŃSKA i śp. Bożena LEFELBAJN.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker