Aktualności

Pomiędzy ul. Salezjańską i Kromera w ramach BBO trwają prace na terenie rekreacyjnym

W ramach inwestycji zamontowane zostały urządzenia do street workoutu

Wkrótce nastąpi otwarcie terenów rekreacyjnych na osiedlu Tatrzańskim. Zamontowane już zostały  pierwsze urządzenia siłowni plenerowej oraz plac do street workoutu. Zadanie jest realizowane dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

 Na terenie rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 67 powstają kolejne atrakcje dla mieszkańców. Zamontowane już rekreacyjne urządzenia siłowni plenerowej i zestaw kalisteniczny.

Trzy urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu spełnią oczekiwania użytkowników w każdym wieku. Przeznaczone są dla każdej partii mięśni, jak i różnego poziomu wytrenowania. W zestawach dostępne będą urządzenia takie jak: wahadło, podciąg nóg, wyciąg górny, biegacz, twister, motyl i steper. W ramach inwestycji zamontowany został także nowy plac z urządzeniami do street workoutu.

W kąciku dla seniorów pojawi się nowa wiata z drewnianym stołem i ławkami. Zamontowane w poprzednich latach ławki i stoliki do gry w szachy zostaną przeniesione w miejsce gdzie będzie ulokowana łąka. Na terenie zostaną ustawione ławki kosze na śmieci i tablica informacyjna. 

Część terenu zyska zadaszenie w postaci żagla, który będzie mocowany na drewnianej konstrukcji. Cały teren zielony zostanie uporządkowany. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi we wrześniu.  Wcześniej na tym terenie powstał m.in. plac zabaw oraz miasteczku ruchu drogowego.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker