Aktualności

Baseny w wakacje będą za darmo

Wzorem lat ubiegłych w trakcie tegorocznych wakacji baseny miejskie od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem jest ważna legitymacja szkolna. Trzeba pamiętać, że baseny działają w reżimie sanitarnym w związku z pandemią – ograniczona jest liczba osób mogących przebywać na pływalni, wyłączone z użytkowania są dodatkowe atrakcje.

 Od 1 lipca w wakacje miejskie pływalnie od otwarcia do godziny 14:00 w dni powszednie będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem jest ważna legitymacja szkolna. Do 14:00 z basenu będą mogli skorzystać też dorośli, którzy spędzają lato w mieście. Połowa miejsc na basenie będzie przewidziana dla uczniów, druga część dla dorosłych. Oczywiście nie są to sztywne reguły – w przypadku, gdy na określoną godzinę nie będzie chętnych dorosłych, z basenu skorzystają uczniowie. Warto wcześniej zapoznać się z procedurami obowiązującymi na pływalniach w związku z koronawirusem – szczegółowe wytyczne są dostępne na stronach internetowych basenów.

W związku z pandemią wyłączone z użytkowania są wszystkie dodatkowe atrakcje – sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie czy rwące rzeki. Takie zalecenia przekazał nam Główny Inspektor Sanitarny.

Przypominamy też, że baseny na ternie miasta działają w ścisłym reżimie sanitarnym. Limit osób przebywających jednocześnie na basenie wynosi 24.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie tegorocznych wakacji nie są przewidziane przerwy technologiczne na basenach.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker