Aktualności

Po zakupy do IKEI.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

11 lipca o godzinie 20.00 rozpoczną się pierwsze prace związane z przygotowaniem układu drogowego do przebudowy węzła Fordońska-Rejewskiego.

W pierwszym etapie prac wykonane zostaną tymczasowe przejazdy w pasie dzielącym  na ulicy Fordońskiej. Umożliwią one przejazd pomiędzy jezdniami przez tymczasowe wiadukty drogowe nad ulicą Rejewskiego. Zostaną wybudowane pomiędzy obecną ul. Fordońską i istniejącym wiaduktem kolejowym po stronie północnej.

Równocześnie rozpoczną się prace związane z wykonaniem tymczasowego pasa dla lewoskrętu z ul. Fordońskiej w ul. Jasiniecką. Ruszy budowa budowa tymczasowej zatoki autobusowej po wschodniej stronie ulicy Jasinieckiej, w pobliżu ulicy Fordońskiej. Na tym skrzyżowaniu funkcjonować będzie także tymczasowa sygnalizacja świetlna.

Prace przygotowawcze są związane z planowanym na koniec sierpnia przełożeniem ruchu z ul. Fordońskiej na tymczasowe wiadukty równoległe do Fordońskiej. Ruch kołowego z ulicy Rejewskiego zostanie przeniesiony na ulicę Jasiniecką. Planowane zakończenie prac przygotowawczych na ulicy Fordońskiej zostało określone na 31 lipca 2014 roku.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker