Aktualności

Zamroczony alkoholem bydgoszczanin kierując SKODĄ doprowadził do wypadku

Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi do 2 lat więzienia

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie60-letni  mieszkaniec Bydgoszczy.  W Małych Rudach zjechał na przeciwny pas ruchu. Uderzył w prawidłowo jadącego Mercedesa. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi do 2 lat więzienia.

W miejscowości Małe Rudy  zderzyły się dwa auta: Skoda i Mercedes.  Kierowca Skody zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w jadącego prawidłowo Mercedesa. Kierowca Mercedesa szybko wyszedł ze swojego auta i poszedł sprawdzić, czy mężczyzna, który prowadził Skodę nie potrzebuje pomocy medycznej. Kiedy tylko otworzył drzwi od skody wyczuł silną woń alkoholu. Dlatego natychmiast zabrał kierowcy kluczyki uniemożliwiając mu tym samym dalsza jazdę. Na miejsce wezwał odpowiednie służby.

60-letni kierowca Skody był zamroczony alkoholem. Alkomat wykazał w jego organizmie prawie 3 promile. Nieodpowiedzialny kierowca odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej. Bydgoszczaninowi grożą dwa lata więzienia – informuje podkom. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker