Aktualności

Bydgoszcz. Akcja: „Metropolia za pół ceny”. Wyjątkowa oferta przygotowana przez 200 firm

Do akcji przystąpiły restauracje, kawiarnie, niektóre sklepy i punkty usługowe

Od piątku do niedzieli (27-29 września) na terenie Metropolii Bydgoszcz trwać będzie akcja „Metropolia za pół ceny”. Do wydarzenia przyłączyło się wiele firm z regionu, w tym restauracje, kawiarnie, niektóre sklepy i punkty usługowe. Oferować będą mieszkańcom usługi z 50 procentową zniżką.

„Metropolia za pół ceny” to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny. Podobnie jak w poprzednim roku jej zasięg terytorialny został rozszerzony na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. Dzięki temu na mieszkańców czeka wyjątkowa oferta przygotowana przez niemal 200 firm i instytucji z regionu.
 
O co chodzi w akcji? Każdy z Partnerów, który włączył się do programu proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent. W ofercie znajdują się co najmniej trzy produkty lub usługi.

 W akcji wezmą udział firmy i instytucje, które funkcjonują na terenie gmin: Bydgoszcz, Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin i Żnin.
 
Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker