Aktualności

Poszukiwany listem gończym 40-latek został zatrzymany z narkotykami

Bydgoscy policjanci zatrzymali  40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za rozbój. Na tym jednak nie koniec. Bydgoszczanin odpowie również za posiadanie narkotyków, które policjanci u niego znaleźli podczas zatrzymania.

Ponad 3 lata pozbawienia wolności ma do odbycia 40-latek z Bydgoszczy, którego poszukiwali bydgoscy policjanci. Kiedy funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres okazało się, że poszukiwany bydgoszczanin kierował swoje kroki do auta. Na widok policjantów szybko wsiadł do pojazdu, zablokował drzwi i próbował odjechać uderzając w słup energetyczny. To jednak nie przeszkodziło w jego zatrzymaniu.

Jak się okazało 40-latek nie tylko chciał uniknąć „odsiadki”, ale również odpowiedzialności za przestępstwa narkotykowe. Mundurowi ujawnili przy nim woreczek strunowy z zawartością 8 porcji MDMA oraz tzw. „działki” amfetaminy.  W wózku dziecięcym znajdującym się w użytkowanej przez niego piwnicy znajdowało się ponad 30 gramów MDMA.

-40-latek zanim trafił do zakładu karnego usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za złamanie sądowego zakazu dotyczącego prowadzenia pojazdów  – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy,

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker