Aktualności

Jak doszło do śmiertelnego wypadku w Cotoniu?

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Cotoń
43-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego poniósł śmierć po tym, jak jego osobowy

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Cotoń
43-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego poniósł śmierć po tym, jak jego osobowy Fiat czołowo zderzył się z dostawczym Fiatem Doblo. Teraz śledczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę (10.11.19) około godz. 17.45 w miejscowości Cotoń w powiecie żnińskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że na odcinku drogi ekspresowej S-5, czasowo oddanym do użytku w ramach zmiany organizacji ruchu, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki Fiat, Honda oraz Renault.

W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że na skutek czołowego zdarzenia się pojazdów, śmierć w wyniku poniesionych obrażeń poniósł 43- letni kierowca Fiata Punto.

Śledczy na miejscu wypadku zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych oraz przesłuchali świadków. Ten materiał dowodowy zostanie poddany analizie w prowadzonym pod nadzorem prokuratora śledztwie i na tej podstawie policjanci wyjaśnią, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach zdarzenia  – informuje mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker