Aktualności

Lazy bag na wakacyjne lenistwo w Zielonych Arkadach

W wakacje do pełni szczęścia potrzebne jest słońce, dobra książka i… wygodny fotel. Zielone Arkady umilają klientom letni wypoczynek. Na tych, którzy odwiedzą bydgoskie centrum handlowe w dniach 19-28 lipca i zrobią zakupy, czeka upominek – lazy bag, czyli… kanapa na powietrze.

Lazy bag to wyjątkowo łatwe w napełnieniu wygodne siedzisko. Można je spakować do niewielkiego rozmiaru, co sprawia, że jest poręczne w transporcie podczas letnich wyjazdów. Nie trzeba zabierać ze sobą żadnej pompki, ani tym bardziej używać siły własnych płuc – wystarczy tylko złapać powietrze za pomocą kilku dynamicznych ruchów. Gadżet zyskał już popularność na festiwalach muzycznych, może być przydatny również podczas wakacyjnych wypraw czy nawet służyć jako materac do pływania w ogrodowym basenie dla tych, którzy lato spędzają w domu.

Właśnie taki dodatek na letnie miesiące będzie można otrzymać w Zielonych Arkadach. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę co najmniej 500 zł (na maksymalnie 3 dowodach zakupu) w dniach 19-28 lipca, zgłosić się do punktu wydawania prezentów, wypełnić kupon i odebrać lazy bag. Warto się spieszyć, bo ich liczba jest ograniczona.

Akcja odbędzie się w dniach 19-28 lipca. Każdy z klientów może otrzymać tylko jedną nagrodę. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny w punkcie wydawania prezentów na Placu Eventowym.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker