Aktualności

Kierowca YAMAHY potrącił pieszą na jezdni

Policjanci z Nowego ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Kończycach. Kierujący motocyklem YAMAHA uderzył w 68-letnią pieszą, która z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Wczoraj dyżurny policji ze Świecia odebrał zgłoszenie o wypadku motocyklisty z pieszą w miejscowości Kończyce.  Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Następnie przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady.

Jak ustalili wstępnie policjanci, motocyklista z nieznanych na tą chwile przyczyn, potrącił idącą jezdnią pieszą. W wyniku wypadku 68-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Badanie alkotestem wykazało, że kierowca yamahy był  trzeźwy.Postępowanie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker