AktualnościStyl życia

Festyn dla mieszkańców w SP 66 już w najbliższą sobotę

Moc atrakcji dla mieszkańców osiedla czeka na boisku SP 66

Po raz kolejny na boisku Szkoły Podstawowej nr 66 odbędzie się festyn, na który Dyrekcja i grono pedagogiczne zapraszają nie tylko dzieci i rodziców ze szkoły, ale również wszystkich mieszkańców Fordonu.

W sobotnie przedpołudnie, 25. maja 2019r. wewnętrzny teren przyszkolny zamieni się w istny plac zabaw. Między godziną 10:00, a 13:00 będzie można skorzystać z dmuchanego zamku, pomalować sobie buzię, wziąć udział w zawodach sportowych, czy zajęciach plastycznych i to całą rodziną.

– Zachęcamy do podziwiania występów tanecznych i muzycznych uczniów naszej szkoły. Na uczestników organizowanego przez nas Festynu rodzinnego „Rodzina na medal” będzie można obejrzeć samochody sportowe i motocykle, wystawę sprzętu alpinistycznego. Dla chętnych przygotowaliśmy praktyczną naukę udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy do wspólnej zabawy na Festynie Rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ przy ulicy Fieldorfa „Nila” 3mówi dyrektor SP66, Małgorzata Pilewska- Woźniak.

Podczas festynu będzie coś dla ducha i coś dla ciała. Nie zabraknie pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, naturalnych lodów i kawiarenki.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker