AktualnościStyl życia

Festyn dla mieszkańców w SP 66 już w najbliższą sobotę

Moc atrakcji dla mieszkańców osiedla czeka na boisku SP 66

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Po raz kolejny na boisku Szkoły Podstawowej nr 66 odbędzie się festyn, na który Dyrekcja i grono pedagogiczne zapraszają nie tylko dzieci i rodziców ze szkoły, ale również wszystkich mieszkańców Fordonu.

W sobotnie przedpołudnie, 25. maja 2019r. wewnętrzny teren przyszkolny zamieni się w istny plac zabaw. Między godziną 10:00, a 13:00 będzie można skorzystać z dmuchanego zamku, pomalować sobie buzię, wziąć udział w zawodach sportowych, czy zajęciach plastycznych i to całą rodziną.

– Zachęcamy do podziwiania występów tanecznych i muzycznych uczniów naszej szkoły. Na uczestników organizowanego przez nas Festynu rodzinnego „Rodzina na medal” będzie można obejrzeć samochody sportowe i motocykle, wystawę sprzętu alpinistycznego. Dla chętnych przygotowaliśmy praktyczną naukę udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy do wspólnej zabawy na Festynie Rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ przy ulicy Fieldorfa „Nila” 3mówi dyrektor SP66, Małgorzata Pilewska- Woźniak.

Podczas festynu będzie coś dla ducha i coś dla ciała. Nie zabraknie pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, naturalnych lodów i kawiarenki.

Komentarze

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker