Aktualności

Targi Mieszkaniowe – Wiosna 2019. Program

Targi Mieszkaniowe – Wiosna 2019.TARGI MIESZKANIOWE – WIOSNA 2019, 30 – 31 MARCA 2019, sobota- 10:00-17:00, niedziela- 10:00-16:00.  Miejsce: Artego Arena. To doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami i nowościami na rynku. Na odwiedzających czekają doradcy, architekci i rzeczoznawcy.

Targi Mieszkaniowe  cieszą się dużą popularnością  wśród osób poszukujących mieszkań  – w jednym miejscu i czasie jest bowiem możliwość bezpośredniego spotkania się z wieloma oferentami w tej dziedzinie.

Oprócz szeregu wystawców oferujących i promujących swoje produkty i usługi, istnieje dodatkowo szansa na rabat lub bonus przy zakupie. To nie wszystko – na Targach przygotowano dodatkową ofertę w postaci źródła praktycznej wiedzy oferowanej na seminariach targowych oraz możliwość uzyskania bezpłatnych porad ekspertów.

Do dyspozycji gości będą deweloperzy realizujący inwestycje w Bydgoszczy i w okolicach, występujący z ofertą nowych mieszkań i domów, z ofertą inwestycji planowanych i premierowo prezentowanych na targach, a także z inwestycjami w trakcie realizacji lub już wybudowanymi i dostępnymi w sprzedaży. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany propozycjami wtórnego rynku nieruchomości, to również znajdzie na targach ofertę takich mieszkań, które będą oferowały biura nieruchomości.

Tematyka targów obejmuje również oferty urządzeń i wyposażenia mieszkań, w tym m.in. propozycje zabudowy kuchennej, oferty drzwi i podłóg, akcesoriów i płyt meblowych, płytek ceramicznych oraz systemów klimatyzacji, rekuperacji i pomp ciepła. 

Kolejną propozycją targów jest ich oferta poradnictwa prawnego i poradnictwa rzeczoznawców majątkowych w zakresie spraw mieszkaniowych oraz poradnictwo w zakresie architektury, a także organizowane seminaria i wykłady, których tematyka będzie swoistym źródłem praktycznej i poradnikowej wiedzy w sprawach związanych z nieruchomościami, a dotyczącymi m.in.: procedur przy kupnie mieszkania, wiedzy związanej z najmem mieszkania i podnajmem mieszkania, możliwości zarobkowania na nieruchomościach, oraz warunków przygotowania nieruchomości do sprzedaży, a także omówienie zagadnień użytkowania wieczystego po zmianie przepisów w 2019 roku. Będą również prelekcje poświęcone tematom finansowym, związanym z prawidłowym trybem postępowania przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. To główne obszary zagadnień, które zostaną przedstawione podczas seminariów targowych – szczegółowy program w załączeniu.

 

PROGRAM

Sobota – 30 marca 2019

godz. 10:00 – 17:00  Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program SEMINARIÓW – stoisko nr 24

godz. 11:00 

Kredyt hipoteczny krok po kroku

– wykład prowadzi: Łukasz Zalewski, Murator FINANSE, Warszawa

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker