Aktualności

Fordońscy policjanci spotkali się z Radą Osiedla Terenów Nadwiślańskich

W siedzibie Rady Osiedla  przy ul. Wyzwolenia 102 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu mieszkańcom tej dzielnicy.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Rady Osiedla, radny Rady Miasta w Bydgoszczy, p.o. Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Robert Pawlak wraz z dzielnicową mł.asp. Alicją Wiącek oraz przedstawiciele Straży Miejskiej z Posterunku w Fordonie.

Podczas spotkania omówione zostały zagadnienia dotyczące poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Omawiano również możliwość wspólnych działań w sprawie wyposażenia dzieci z podległej szkoły oraz seniorów w elementy odblaskowe poprawiające bezpieczeństwo na drodze.

W odniesieniu do poruszanych zagadnień i problemów społecznych policjanci wskazali zebranym na możliwości rozwiązywania niektórych sytuacji w oparciu o możliwości skorzystania z „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Spotkania będą odbywały się cykliczne raz w miesiącu – informuje  : asp.szt. Robert Pawlak/ KP Bydgoszcz- Fordon

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker