Aktualności

Otwarcie galerii na UTP

8 kwietnia o godz. 12.00 w Galerii 3.1  na UTP przy ul. Prof. S. Kaliskiego 7 zostanie otwarta wystawa prac członków Koła Artystyczno-Naukowego “Weź to”.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną kompilację prac graficznych, które ukazują różne oblicza grafików którzy postanowili związać swoją przyszłość z tą piękną dziedziną sztuki. Na wystawie zobaczyć będzie można prace w technikach: metalowych, wypukłodruku, monotypii, rysunkowych i fotograficznych.

Wystawa potrwa do 05.05.2014r. Koło  Artystyczno-Naukowego “Weź to” działa przy Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Podejmuje działania służące popularyzacji wybranych dziedzin sztuki, takich jak: grafika, fotografia oraz film animowany. Ważnym aspektem wielu spośród tych wydarzeń, jest promowanie twórczości studenckiej.

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker