Aktualności

Rada Osiedla Tatrzańskiego w działaniu ramach programu 5/6

Rada Osiedla Tatrzańskiego zachęca mieszkańcówosiedla do zgłaszanie swoich pomysłów na inwestycję w ramach programu 5/6 w 2014 roku.

Na wybór inwestycji RO ma czas do 12 lutego 2014 roku. Do tej pory oddano zaledwie 75 głosów. Jest to bardzo mało, mając na uwadze, że osiedle liczy 15 626 mieszkańców.

Prosimy o umieszczanie swoich uwag w komentarzach na naszym portalu bądź osobisty kontakt z RO. Do tej pory najwięcej głosów otrzymała propozycja budowy drogi dojazdowej do ulicy Kromera 11. Poza tym padły jeszcze propozycje budowy kina, placu zabaw, aquaparku, widemonotoringu czy stojaków na rowery. Zdaniem Rady Osiedla przewidzianą dla nas w roku 2014 kwotę 293.713 złotych najlepiej byłoby wydać na budowę skwerów rekreacyjno – wypoczynkowych. Przydałby się również budowa sygnalizacji świetlnej w okolicy przejścia przy ulicach Wyzwolenia i Geodetów oraz ulicach Wyzwolenia i Bieszczadzkiej – informuje Wiesław Kraszewski z RO Tatrzańskiego.

Pod adresem www.rotatrzanskie.bydgoszcz.pl rozpoczęła funkcjonowanie oficjalna strona internetowa Rady Osiedla Tatrzańskiego.

 PROGRAM „5/6”:http://www.bydgoszcz.pl/binary/rady_osiedli_tcm29-137755.pdf

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker