Aktualności

Relacja z meczu UKS Iskra Bydgoszcz – LKS Korona Koronowo

UKS Iskra Bydgoszcz 30:27 LKS Korona Koronowo. Już przed pierwszym gwizdkiem było widać gołym okiem, że będzie to bardzo ciekawe widowisko. Obie drużyny już w trakcie rozgrzewki wyglądały na zmotywowane i gotowe do walki o ligowe punkty. Red. Robert Walczak, Zdjęcia: Aleksandra Nowakowska

Pierwsza połowa spotkania zaskoczyła kibiców gospodarzy, jak i samą drużynę. Po pierwszej części spotkania „Iskra” przegrywała 14:15. Na wynik do przerwy największy wpływ miały zmarnowane sytuacje sam na sam z bramkarzem i dwa niewykorzystane rzuty karne. W drugich 30. minutach meczu „Korona” wyraźnie osłabła kondycyjnie, co otworzyło gospodarzom drogę do wyprowadzania kontr, które zostały zamienione na kolejne bramki. Dwóch zawodników z drużynygości zobaczyło czerwone kartki. Łukasz Kuligowski otrzymał „czerwień” za trzecią karę dwóch minut, zaś Marcin Blonkowski za faul w ostatnich sekundach meczu.

W drużynie gospodarzy na wyróżnienie zasługuje Kamil Kisiel i Mateusz Wróblewski, zdobywcy odpowiednio 9 i 8 bramek oraz para bramkarzy: Maksymilian Woźnicki oraz Damian Jaźwiński. Największe wrażenie w całym spotkaniu zrobiła fantastyczna frekwencja na trybunach oraz przygotowany i zorganizowany doping. Kibice, jesteście naszym ósmym zawodnikiem! Wspierajmy Iskrę w marszu po awans! Bramki: UKS ISKRA BYDGOSZCZ Kamil Kisiel(9), Mateusz Wróblewski (8), Paweł Kowalczyk (5), Robert Walczak (3), Bartosz Biskupski (3), Grzywiński Jakub (1), Łukasz Bielawski ŁKS KORONA KORONOWO: Marcin Kowalik (11), Łukasz Osieczak (5), Marcin Blonkowski(4), Piotr Kowalik (3), Mateusz Kłyza (3), Jarosław Szewczyk (1)