Aktualności

Wygrali karnety na siłownię

W konkursie ogłoszonym przez „PROFESSIONAL TRAINING CLUB” Violetty Pryłowskiej karnety na siłownię wygrały panie Malwina i Kinga oraz pan Łukasz.

Organizatorem konkursu była siłownia „PROFESSIONAL TRAINING CLUB” Violetta Pryłowska , mieszcząca się przy ulicy gen. Władysława Andersa 55. – Na konkursowe pytanie odpowiedziało łącznie 245 osób. 74 uczestników zabawy odpowiedziało prawidłowo. Z ej grupy wylosowaliśmy trzy osoby, panie Kingę i Malwinę oraz pana Łukasza. W nagrodę zwycięzcy będą mogli przez miesiąc bezpłatnie korzystać z przestrzennie ustawionej siłowni z nowoczesnym sprzętem – informuje Violetta Pryłowska.

Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim. Zajmuję się wychowywaniem dwóch małych córeczek. Zainteresowałam się konkursem, ponieważ chciałam wrócić do formy po porodzie. Od dłuższego czasu szukałam w Fordonie klubu fitness lub siłowni. Bardzo cieszę się z wygranej. Dzięki niej będę miała większą motywację do działania. Podejmę się niełatwego zadaniu zrzucenia zbędnych kilogramów – dzieli się swoją radością 26-letnia Malwina.

Na co dzień pracuję w branży budowlanej. Od kilku lat regularnie biegam. W celu poprawy swoich wyników postanowiłam wzmocnić siłę ogólną. Ćwiczenia na siłowni nadają się do tego najlepiej. Dlatego wygrana sprawiła mi tak wielką radość – mówi z uśmiechem 32-letnia Kinga.

Sport jest moja pasją. Karnet na siłownię bardzo mnie ucieszył. Będę miał okazje poprawić swoją sylwetkę . Pomimo konieczności dojazdów będę z niego korzystał każdego dnia -dodaje Łukasz, mieszkaniec Ostromecka.

Godziny otwarcia siłowni:

PN- PT; 6.00- 23.00 Sobota: 8.00-18.00 W niedziele i święta : nieczynne

ul. gen. Władysława Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker