Styl życia

Fordon. Przypominamy. Jutro otwarcie Profishing Center, nowego miejsca dla wędkarzy

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów wędkowania otwieramy dnia 6 kwietnia o godz.10.00 nowy sklep w naszej dzielnicy przy ul. Twardzickiego 14″B”.  Mamy nadzieję, że będzie to miejsce szczególnych spotkań wszystkich wędkarzy, zarówno tych, którzy łowią na spinning , troling , koszyk jak i methode . W dniu otwarcie dla każdego klienta, który wyda 50zł oferujemy 10% rabatu, oraz… losowanie nagród w wysokości 500zł*.

W ofercie kierowanej do naszych Klientów są gumy na sandacza, szczupaka i wczesno -wiosennego okonia oraz wszelkie niezbędne akcesoria i przynęty. Chcemy żeby nasze centrum było miejscem spotkań dla wszelkiej grupy wędkarzy od spinningistów którzy „gonią” za boleniem po , klasycznych feederowców łowiących „grube łopaty” z wiślańskich główek, oraz feederowców uznających szybki zawodnicze łowienie.

Na naszych Klientów czekają produkty o konkurencyjnych cenach a personel służy wiedzę i kompetencjami stwarzając pole do wymiany doświadczeń pasjonatów wędkowania. Co tu dużo mówić, będziecie nas odwiedzać to sami ocenicie walory naszego sklepu.  Niespodzianki już niebawem…. Mamy przekonanie, że my nie zawiedziemy Waszych oczekiwań a Wy będziecie motywować nas do jeszcze lepszej oferty.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły