Styl życia

Z POLREGIO na „Pol’and’Rock Kostrzyn 2018” w dniach 2-4.08.

POLREGIO uruchomi 80 dodatkowych pociągów REGIO do i z Kostrzyna nad Odrą, które obsłużą przewidywany zwiększony ruch regionalny związany z festiwalem „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018”, zaplanowany na 2-4 sierpnia.

Uruchomienie dodatkowych połączeń na ten festiwal to już tradycja. Co roku z pociągów musicREGIO czy REGIO korzystają fani muzyki, którzy przyjeżdżają do Kostrzyna z całej Polski. Dodatkowe połączenia REGIO będą realizowane od 31 lipca (wtorek) do 6 sierpnia (poniedziałek).

Łącznie POLREGIO uruchomi ponad 160 połączeń dla podróżnych udających się na Festiwal do Kostrzyna nad Odrą. Wszystko po to, aby zapewnić podróżnym jak największą swobodę wyboru terminu daty i godziny przyjazdu oraz wyjazdu z Festiwalu. Poza dodatkowymi składami wszystkie pociągi POLREGIO będą kursowały zgodnie z obecnym rozkładem jazdy.

Bilety na pociągi musicREGIO i REGIO można zakupić w tradycyjnych kasach biletowych POLREGIO i w serwisie www.biletyregionalne.pl, poprzez strony internetowe oraz aplikacje mobilne e-podróżnik.pl oraz koleo.pl i za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash. W ramach oferty przygotowano cztery strefy taryfowe dla pociągów musicREGIO z atrakcyjnymi cenami biletów, które można nabyć z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych w opcji „tam” lub „tam i powrót”.

Ze wszystkimi szczegółami połączeń specjalnych musicREGIO i dodatkowych REGIO można zapoznać się na dedykowanej stronie internetowej: https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/polregio-na-pol-and-rock-festival-kostrzyn-2018-szczegoly-polaczen-rozklady-jazdy/

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker