Styl życia

VIII Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej

Dnia 30 czerwca 2018 odbył się jubileuszowy, X Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej. W Rajdzie udział wzięło ponad 2 100 osób! Był to największy peleton rowerowy w Polsce! -„Zgodnie z obietnicą przekazaliśmy 10 000 złotych na Dom Dziecka w Bydgoszczy, ponieważ frekwencja była bardzo wysoka i przekroczyła liczbę 2 000 uczestników” – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej. Z okazji jubileuszu w Rajdzie jechał również Rafał Maślak – Mister Polski, który przed startem poprowadził rozgrzewkę.

Rajd Rowerowy startował z parkingu Galerii Pomorskiej o godzinie 12:00. Trasa liczyła około 12 km i prowadziła głównymi ulicami Bydgoszczy: Fordońską, Jagiellońską, dalej Ogińskiego do ronda Wielkopolskiego, z powrotem do Jagiellońskiej, przez ul. 3 Maja i Gdańską, aż do mety na polanie hippicznej w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.

Nad prawidłowym przebiegiem Rajdu i bezpieczeństwem uczestników czuwały służby porządkowe (policja) i medyczne (pogotowie ratunkowe) oraz partner wydarzenia – Bydgoska Masa Krytyczna.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker