Na sygnale

Zaginął 76-letni Julian Ogonowski z Fordonu. Ktoś wie, gdzie on się znajduje?

Uwaga! Zaginął pan Julian Ogonowski z Fordonu. Rodzina i policja szukają 76-latka.

Policjanci z komisariatu w Fordonie prowadzą poszukiwania 76-latka. Julian Ogonowski wyszedł z domu przy ul. Podgórze około godz. 7:00 rano i miał iść na pocztę. Już nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia seniora.

Policja podaje rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, siwe, krótkie włosy, kilkudniowy zarost. W momencie zaginięcia pan Julian miał ubraną szarą ortalionową kurtkę, koszulkę w czarno-białą kratkę, czarną, skórzaną kamizelkę, granatowe dżinsy i granatowe zimowe buty za kostkę. Ma przy sobie portfel z dokumentami.

Kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zwraca się z prośbą: – Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu bądź jest w posiadaniu informacji mogących mieć związek ze sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy 112.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker