Na sygnale

Fordońscy „poszukiwacze” namierzyli i zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 23-latka

 Mężczyzna ukrywał się przed policjantami na  os. Glinki. Posiadał przy sobie amfetaminę. Teraz najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Policjanci z fordońskiego komisariatu zajmujący się poszukiwaniem osób od pewnego czasu tropili mieszkańca Fordonu. Mowa o 23-latku poszukiwanym dwoma listami gończymi do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za rozboje. Mężczyzna cały czas ukrywał się przed funkcjonariuszami.

Kryminalni wiedzieli, że w Fordonie go nie ma i najprawdopodobniej przebywa na terenie miasta. Wczoraj  kryminalni pojechali na ulicę Zajęczą. Tam, przed godziną 8:00, zauważyli poszukiwanego jak wychodzi z klatki schodowej bloku mieszkalnego.

-Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. 23-latek był zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie kontroli osobistej znaleźli przy nim „działkę” amfetaminy. Zatrzymany został dowieziony do fordońskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze doprowadzili i osadzili 23-latka w Zakładzie Karnym w Fordonie – informuje kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker