Na sygnale

Fordońscy „poszukiwacze” namierzyli i zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 23-latka

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Mężczyzna ukrywał się przed policjantami na  os. Glinki. Posiadał przy sobie amfetaminę. Teraz najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Policjanci z fordońskiego komisariatu zajmujący się poszukiwaniem osób od pewnego czasu tropili mieszkańca Fordonu. Mowa o 23-latku poszukiwanym dwoma listami gończymi do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za rozboje. Mężczyzna cały czas ukrywał się przed funkcjonariuszami.

Kryminalni wiedzieli, że w Fordonie go nie ma i najprawdopodobniej przebywa na terenie miasta. Wczoraj  kryminalni pojechali na ulicę Zajęczą. Tam, przed godziną 8:00, zauważyli poszukiwanego jak wychodzi z klatki schodowej bloku mieszkalnego.

-Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. 23-latek był zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie kontroli osobistej znaleźli przy nim „działkę” amfetaminy. Zatrzymany został dowieziony do fordońskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze doprowadzili i osadzili 23-latka w Zakładzie Karnym w Fordonie – informuje kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker