Na sygnale

Zwyrodnialec wyrzucił kota prze okno nawet nie zatrzymując auta

Mężczyźnie za ten czyn grozi do 3 lat więzienia

Kierujący Daewoo otworzył okno i wyrzucił przez nie kota. Nawet nie zatrzymując pojazdu. Inni kierowcy zbulwersowani takim zachowaniem pojechali za nim.  Kierowca „koreańczyka” nie chciał z nimi rozmawiać. Zawiadomiono więc policję. Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o ochronie zwierząt. Dopiero informacja o rejestratorze „odświeżyła 63-latkowi pamięć”. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Kilkoro znajomych jechało DK-10 w okolicy Kikoła. Przed nimi jechało Daewoo. Nagle okno w aucie otworzyło się. Kierowca  „koreańczyka”wyrzucił przez nie małego kota. Przerażone zwierzę odbiło się od ziemi i uciekło w pole. Zbulwersowani tym podróżni postanowili zatrzymać mężczyznę.  Ten jednak nie przyznawał się do wyrzucenia zwierzęcia. Dopiero informacja o rejestratorze w ich pojeździe „odświeżyła mu pamięć”. Na wieść o zgłoszeniu sprawy na policję mężczyzna odjechał.

Świadkowie złożyli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. 63-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Zgodnie z artykułem 35 ustawy o ochronie zwierząt grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker