Na sygnale

Rabuś sterroryzował bydgoszczanina przedmiotem przypominającym broń

Podejrzany trafił na trzy miesiące do aresztu

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę późnym popołudniem na osiedlu Górzyskowo. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został sterroryzowany przez mężczyznę w garażu, który użytkuje.

Sprawca podczas napadu wyciągnął przedmiot przypominający broń. Następnie zażądał od bydgoszczanina  wydania wszystkiego co posiada przy sobie. Następnie napastnik podszedł do niego i uderzył go w szczękę. Pokrzywdzony oddał mu swój plecak, w którym miał między innymi dokumenty, portfel oraz kartę bankomatową, po czym szybko uciekł z garażu. W tym czasie sprawca oddalił się.

Funkcjonariusze późnym wieczorem przystąpili do realizacji. W związku z tym, że podejrzewany mógł być uzbrojony do działań zostali zaangażowani policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Dynamiczne wejście funkcjonariuszy do mieszkania 33-latka i jego obezwładnienie całkowicie go zaskoczyło. Kryminalni w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli przedmiot przypominający broń palną, a także maczetę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker