Na sygnale

Sukces fordońskich kryminalnych

Fordońscy kryminalni zatrzymali 59-latka który w styczniu br ukradł OPLA CORSA z parkingu Centrum Onkologii. Podejrzanego nagrał  na monitoring. Jego wizerunek został opublikowany.  Internauci pomogli ustalić jego tożsamość. Funkcjonariusze odzyskali skradziony pojazd. O jego dalszym losie zadecyduje już prokurator.

Wszystko miało swój początek pod koniec stycznia br. Wówczas doszło do kradzieży pojazdu marki Opel Corsa. Auto zostało skradzione z parkingu Centrum Onkologiczneg. Pokrzywdzony zgłosił ten fakt fordońskim policjantom.  Funkcjonariusze dotarli do monitoringu. Na nagraniu wytypowali podejrzewanego. Policjanci postanowili opublikować jego wizerunek. Informację doprowadziły ich do  59-letniego mieszkańca Fordonu.

Wczoraj  mundurowi  udali się do jego miejsca zamieszkania. Tam zabezpieczyli dokładnie tą samą odzież, którą miał ubraną w dniu przestępstwa. Co więcej, w pobliżu jego miejsca zamieszkania zabezpieczyli też skradzionego OPLA. 59-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.  Podejrzany był już wcześniej skazany za podobne przestępstwa. Dzisiaj policjanci doprowadzą 59-latka do prokuratura, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker