Na sygnale

Mężczyzna jechał po zażyciu amfetaminy. Grozi mu do 3 lat więzienia

 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej31-letniego  kierowcę Skody, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Skończyło na zarzutach związanych z jazdą  pod wpływem narkotyków. Mężczyźnie  może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Niezapięte pasy bezpieczeństwa były powodem zatrzymania do kontroli drogowej kierującego Skodą Octavią 31-letniego bydgoszczanina. Jednak na tym nie koniec jego kłopotów z prawem. Uwagę policjantów zwróciło zachowanie mężczyzny podczas rozmowy i wypisywania mandatu. Był on nerwowy, zestresowany i pobudzony. Policjanci postanowili sprawdzić jego stan trzeźwości- ten był bez zastrzeżeń. W związku z tym poddali 31-latka badaniu na zawartość zabronionych substancji w organizmie. Przeprowadzone badanie wykazało, że jechał on po zażyciu amfetaminy. Na dodatek w jego pojeździe policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Tester potwierdził, że jest to amfetamina.

-Bydgoszczanin został zatrzymany. Usłyszał zarzuty dotyczące kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz posiadania środków odurzających. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy. Za tego typu przestępstwa może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker