Na sygnale

Po pijanemu dwaj bydgoszczanie uszkodzili 8 pojazdów. Straty wynoszą 7 tys.zł

Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności

8 zarzutów dotyczących uszkodzenia samochodów usłyszeli dwaj bydgoszczanie, którzy postanowili wyładować swoje emocje na autach zaparkowanych przy ul. Schulza w Bydgoszczy. Swoim zachowaniem spowodowali straty na łączną kwotę ponad 7 tysięcy złotych.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia świadka, który w miniony poniedziałek (20.07.2020) około godziny 23.25 zawiadomił dyżurnego komisariatu na bydgoskim Błoniu, iż dwaj mężczyźni demolują lusterka zewnętrzne przy zaparkowanych autach. Na miejsce natychmiast pojechali kryminalni z Błonia. Po przyjeździe na miejsce od razu ich uwagę zwrócił uciekający w ulicę Okrzei mężczyzna oraz jego kompan, który ukrył się za jednym z pojazdów.

-Obaj zostali zatrzymani. Byli agresywni i wulgarni, a do tego pijani. 41-latek i jego o 6 lat młodszy kolega trafili do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci dotarli do wszystkich właścicieli uszkodzonych pojazdów i przyjęli od nich zawiadomienia. Oszacowane przez pokrzywdzonych straty to łącznie kwota ponad 7 tysięcy złotych. Mężczyźni po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty dotyczące uszkodzenia 8 pojazdów. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker