Na sygnale

Posypały się mandaty za nieprawidłowe parkowanie przy „BIAŁYM TARGOWISKU””

W sobotę, 11 lipca br. przy  „Białym Targowisku” na ulicach: Pelplińskiej i Rataja w Nowym Fordonie, działali   Strażnicy Miejscy i  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji. Celem akcji było wyeliminowania nieprawidłowego parkowania na jezdni, utrudniającego przejazd innym użytkownikom dróg. Kilkunastu kierowców zostało ukaranych mandatami i punktami karnymi.

Straż Miejska skrupulatnie spisywała kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.  Dołączył  do strażników patrol policji  który przeprowadzał kontrole od strony skrzyżowania ulic: Pelplińska/Rataja.

Przypominamy.  Od połowy czerwca br. przy targowisku obowiązuje kategoryczny zakaz zatrzymywania. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego kierowcy muszą się liczyć z odholowaniem pojazdów, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

Policja i Straż Miejska zapowiadają kolejne wzmożone akcje w rejonie targowiska.  Ponownie apelujemy do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych. Pojazdy należy parkować  na placu parkingowym naprzeciw targowiska, obok Galerii Fordon.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker