Na sygnale

Posypały się mandaty za nieprawidłowe parkowanie przy „BIAŁYM TARGOWISKU””

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W sobotę, 11 lipca br. przy  „Białym Targowisku” na ulicach: Pelplińskiej i Rataja w Nowym Fordonie, działali   Strażnicy Miejscy i  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji. Celem akcji było wyeliminowania nieprawidłowego parkowania na jezdni, utrudniającego przejazd innym użytkownikom dróg. Kilkunastu kierowców zostało ukaranych mandatami i punktami karnymi.

Straż Miejska skrupulatnie spisywała kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.  Dołączył  do strażników patrol policji  który przeprowadzał kontrole od strony skrzyżowania ulic: Pelplińska/Rataja.

Przypominamy.  Od połowy czerwca br. przy targowisku obowiązuje kategoryczny zakaz zatrzymywania. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego kierowcy muszą się liczyć z odholowaniem pojazdów, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

Policja i Straż Miejska zapowiadają kolejne wzmożone akcje w rejonie targowiska.  Ponownie apelujemy do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych. Pojazdy należy parkować  na placu parkingowym naprzeciw targowiska, obok Galerii Fordon.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker