Na sygnale

Obrażony gość postanowił pomalować farbą 5 samochodów weselników

Łącznie straty weselników wyniosły kilkanaście tysięcy złotych

Policjanci ustalili,   że na zabawę weselną  zwyczajowo w tzw. „dziady”  przybył nieproszony uczestnik. W momencie , gdy ostatecznie   został pożegnany w złości i będąc pod wpływem alkoholu postanowił pomalować farbą samochody weselników. Straty spowodowane jego chuligańskim czynem łącznie wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj policjanci z Chełmży  ogłosili 22-letniemu mężczyźnie zarzut  pomalowanie farbą w sprayu pięciu  pojazdów. Okazało się, że  w Centrum Kultury w Łubiance odbywała się uroczystość weselna. Po jej zakończeniu kilku z uczestników zabawy dostrzegło na swoich pojazdach malunki  wykonane złotą farbą.

Podczas ustaleń wyszło na jaw, że na zabawę weselną  przybył nieproszony uczestnik. W momencie , gdy ostatecznie   został pożegnany w złości i będąc pod wpływem alkoholu postanowił pomalować farbą samochody weselników.   Był na tyle nieostrożny, że identyczną farbą pobrudził również  drzwi wejściowe do swojego mieszkania. Jego czyn zarejestrowały również kamery monitoringu. Straty spowodowane jego chuligańskim czynem łącznie wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker