Na sygnale

Tankował paliwo do swojego BMW ale zapominał o zapłaceniu rachunku

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci  zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie  kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy. Sprawca po zatankowaniu paliwa  do swojego BMW odjeżdżał nie płacąc należności.

Policjanci ustali że po Bydgoszczy i okolicach jeździ mężczyzna, który ma do 2021r .sądowy zakaz  prowadzenia pojazdów. Kierowca BMW został zatrzymany.  Łącznie policjanci udowodnili mu ośmiokrotne złamanie zakazu sądowego.

Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że na stacjach benzynowych w Bydgoszczy i okolicach dochodziło do kradzieży paliwa. Za nimi stał właśnie zatrzymany kierowca BMW. Straty spowodowane przez nieuczciwego klienta to ponad 1800 złotych.  Jak ustalili policjanci z Białych Błot mężczyzna podjeżdżał na stację, tankował i nie płacić za zatankowane paliwo.Teraz odpowie za kradzież oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdu. Za tego typu czyny może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska,Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker