Na sygnale

Tankował paliwo do swojego BMW ale zapominał o zapłaceniu rachunku

Policjanci  zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie  kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy. Sprawca po zatankowaniu paliwa  do swojego BMW odjeżdżał nie płacąc należności.

Policjanci ustali że po Bydgoszczy i okolicach jeździ mężczyzna, który ma do 2021r .sądowy zakaz  prowadzenia pojazdów. Kierowca BMW został zatrzymany.  Łącznie policjanci udowodnili mu ośmiokrotne złamanie zakazu sądowego.

Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że na stacjach benzynowych w Bydgoszczy i okolicach dochodziło do kradzieży paliwa. Za nimi stał właśnie zatrzymany kierowca BMW. Straty spowodowane przez nieuczciwego klienta to ponad 1800 złotych.  Jak ustalili policjanci z Białych Błot mężczyzna podjeżdżał na stację, tankował i nie płacić za zatankowane paliwo.Teraz odpowie za kradzież oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdu. Za tego typu czyny może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska,Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker