Na sygnale

Kierowca BMW „gnał” przez obszar zabudowany 115km/h

Dostał mandat 400 zł. dodatkowo10 pkt. i stracił prawo jazdy

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca BMW którego w Mrozowie skontrolowała nakielska „drogówka”. 50-latek przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 65 km/h. Za popełnione wykroczenie zapłaci wysoki mandat, a do jego konta kierowcy dopisanych zostanie aż 10 punktów karnych.

Nadmierna prędkość jest przyczyną wielu zdarzeń drogowych, dlatego policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego podczas codziennych służb szczególną uwagę zwracają na tych kierowców, którzy za nic mają ograniczenia prędkości. Jeden z takich właśnie kierowców został zatrzymany ostatnio w Mrozowie.

Mundurowi skontrolowali prędkość przemieszczającego się przez miejscowość bmw. Miernik wykazał, że bmw jechało z prędkością 115 km/h przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość aż o 65 km/h.

Skontrolowany kierowca, mieszkaniec powiatu płockiego, za popełnione wykroczenie został ukarany 400 złotowym mandatem, a do jego konta w ruchu drogowym dopisanych zostanie 10 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali 50-latkowi także blankiet prawa jazdy i przekażą go niebawem do wystawcy. Dokument wróci do właściciela po upływie 3 miesięcy – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker