Na sygnale

Policjanci z Bydgoszczy „namierzyli” nielegalne automaty do gier hazardowych.

Właścicielowi automatów grozi do 3 lat więzienia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili miejsce, gdzie znajdują są nielegalne automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli cztery tego typu urządzenia. Teraz sprawą zajmują się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy przejęli sprawę. „.

Policjanci  ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych.
Funkcjonariusze policji i KAS wspólnie pojechali pod wskazany adres i przeprowadzili tam przeszukanie. Ujawnili cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania.
-Funkcjonariusze KAS przejęli sprawę. Zabezpieczyli urządzenia i przesłuchali świadków. Nie wykluczone, że właściciel lokalu usłyszy zarzuty. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3 – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker