Na sygnale

Policjanci z Bydgoszczy „namierzyli” nielegalne automaty do gier hazardowych.

Właścicielowi automatów grozi do 3 lat więzienia

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili miejsce, gdzie znajdują są nielegalne automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli cztery tego typu urządzenia. Teraz sprawą zajmują się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy przejęli sprawę. „.

Policjanci  ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych.
Funkcjonariusze policji i KAS wspólnie pojechali pod wskazany adres i przeprowadzili tam przeszukanie. Ujawnili cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania.
-Funkcjonariusze KAS przejęli sprawę. Zabezpieczyli urządzenia i przesłuchali świadków. Nie wykluczone, że właściciel lokalu usłyszy zarzuty. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3 – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker