Na sygnale

Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę

Koronowscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Funkcjonariuszom podawał fałszywe dane osobowe. Decyzją sądu został aresztowany.

Patrol z Koronowa zauważył mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili go sprawdzić. W trakcie interwencji dane legitymowanego nie zgadzały się. Funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany oraz amfetaminę.

-Zatrzymany podawał dane brata. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nie stawiał się na policyjne dozory na  Szwederowie. Ponadto, podawał fikcyjne miejsca pobytu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Koronowscy śledczy  przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwa tego dokonał w warunkach tzw. recydywy. Podejrzany będzie też odpowiadać za podawanie fałszywych danych osobowych. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące-informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker