Na sygnale

Oficjalny komunikat policji w sprawie tragicznego wypadku na DK 25

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego na DK 25. Kierujący Fordem Mondeo najechał na tył motorowerzysty. 50-letni motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Kilkaset metrów dalej policjanci znaleźli  ciało  26 – letniego kierowcy Forda.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (17.05.2020) nad ranem około godziny 4:30. Wówczas patrol policji z Koronowa natrafił na zdarzenie drogowe na DK 25 w miejscowości Stary Dwór. Na miejsce został skierowany też patrol ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego. Najechał na tył motorowerzysty, który wyniku uderzenia przewrócił się. Niestety 50-letni motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Natomiast kierujący Fordem odjechał z miejsca zdarzenia. Jego pojazd został znaleziony kilkaset metrów dalej. Kierowcy na miejscu nie było. Funkcjonariusze zaczęli go szukać. Do pomocy wykorzystali policyjnego psa tropiącego. Pies kilkaset metrów dalej doprowadził policjantów do zwłok mężczyzny. Okazało się, że jest to 26-letni kierowca Forda.

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker