Na sygnale

Dwaj rozbójnicy trafili za kratki. Pobili brutalnie i obrabowali 70-latkę

Pobili 70-latkę i ukradli jej między innymi telefon oraz pieniądze

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Podejrzani napadli na starszą kobietę w jej mieszkaniu. Ukradli jej między innymi telefon oraz pieniądze. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Decyzją sądu 35 i 18-latek zostali aresztowani na najbliższe trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godziny 3:00 sprawcy weszli do piwnicy jednej z kamienic w centrum miasta. Hałas dobiegający z piwnicy usłyszała 70-letnia mieszkanka kamienicy. Kobieta wyszła na korytarz sprawdzić co się dzieje. W momencie, kiedy się odezwała, jeden ze sprawców zaatakował ją i wepchnął do jej mieszkania. Tam niestety została pobita. Drugi ze sprawców ograbił jej mieszkanie ze sprzętu elektronicznego oraz pieniędzy. Następnie sprawcy uciekli. Zaalarmowani sąsiedzi wezwali na miejsce policję oraz karetkę pogotowia. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

-Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa wpadli na trop podejrzewanych. Byli to dwaj mieszkańcy bydgoskiego Śródmieścia. Jeden z nich wielokrotnie notowany do podobnych przestępstw. 35 i 18-latek zostali namierzeni i zatrzymani. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował 35 i 18-latka na najbliższe trzy miesiące – informuje   kom. Przemysław Słomski

, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker