Na sygnale

W ostatniej chwili policjanci udaremnili próbę samobójczą 30-latka

Mężczyzna postanowił się powiesić na pasku przymocowanym do bankomatu

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Dzięki informacji od świadka, policjanci z bydgoskiego Śródmieścia udaremnili czyn samobójczy, na który zdecydował się 30-latek. Mężczyzna postanowił się powiesić. Funkcjonariusze nieprzytomnego odcięli i reanimowali.  Desperat trafił pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek (04.05.2020) tuż przed północą dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał informacje o dziwnie zachowującym się mężczyźnie na stacji paliw przy ulicy Wyszyńskiego w Bydgoszczy. Na miejsce został skierowany śródmiejski patrol. Policjanci zastali zgłaszającego, który wskazał im, gdzie był widziany mężczyzna. Mundurowi poszli na drugą stronę stacji. Tam zobaczyli nieprzytomnego mężczyznę wiszącego na pasku od plecaka zaczepionego o bankomat.

-Funkcjonariusze natychmiast podbiegli do niego i odcięli. Mężczyzna nie oddychał. Policjanci wezwali za pośrednictwem dyżurnego pogotowie. Następnie przystąpili do resuscytacji. Do pomocy przyjechał drugi patrol. Mundurowi na zmianę prowadzili czynności ratujące życie. Po kilku minutach przyjechała załoga pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze razem z ratownikami dalej prowadzili resuscytacje. 30-latek odzyskał funkcje życiowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy -informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker