Na sygnale

Płyn do dezynfekcji to obecnie biały kruk. Firma z regionu podjęła się masowej produkcji!

Płyn dezynfekujący w dobrej cenie oferuje P.U.H. Chemirol Sp. z o.o.

Firma z Mogilna, która jest w posiadaniu toruńskiej wytwórni wódek gatunkowych podjęła się produkcji preparatu kiler. Produkuje ona płyn do dezynfekcji pod nazwą „Kiler”.  Jego skład to 75% alkoholu i gliceryna. Jest w stanie sprostać w walce ze wszelkimi wirusami oraz bakteriami. Dostępny jest na stronie plyn-dezynfekujacy.pl

Płyn do dezynfekcji do rąk, warto mieć zawsze przy sobie. Sprawdza się podczas podróży, w pracy, w szkole lub na spacerze do mycia rąk przed konsumpcją posiłku, lub po skorzystaniu z toalety. Skuteczny płyn do dezynfekcji do rąk powinien mieć określony skład. 

Płyn do dezynfekcji: po co i jak go stosować?

Płyn do dezynfekcji pomaga utrzymać higienę dłoni na właściwym poziomie. Często jest równie skuteczny, jak  płyny do dezynfekcji dłoni, stosowane w szpitalach i placówkach zdrowotnych, ponieważ ich skład jest podobny. 

Płyn do dezynfekcji rąk ma za zadanie zmniejszyć liczbę bakterii i wirusów na powierzchni dłoni, a tym samym uchronić przez zakażeniem. Płyn do dezynfekcji można stosować samodzielnie, gdy istnieje potrzeba umycia dłoni, ale nie ma dostępu do wody i mydła. Co ważne, nie wymagają spłukiwania i wycierania dłoni w chusteczkę. Płyn dezynfekujący do rąk można również użyć po tradycyjnym umyciu rąk, aby mieć większą pewność, że zostały pozbawione szkodliwych patogenów. Stosując płyn antybakteryjny po użyciu wody z mydłem, należy pamiętać o dokładnym osuszeniu dłoni ręcznikiem papierowym, alby resztkami wody nie rozcieńczyć płynu dezynfekującego. Znacznie obniży to jego skuteczność działania płynu antybakteryjnego.

Czas mycia rąk za pomocą płynu dezynfekującego powinien wynosić min. 30-60 sekund, ponieważ działanie substancji biobójczych nie jest natychmiastowe. Ręce należy umyć dokładnie, aby precyzyjnie dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków jak przestrzenie między palcami, czy opuszki palców. Zdezynfekowane dłonie powinny być suche.

Jaki powinien mieć skład płyn do dezynfekcji?

Płyn do dezynfekcji, aby wykazywał się odpowiednią skutecznością, musi zawierać substancje o działaniu antybakteryjnym i antybakteryjnym o odpowiednim, efektywnym stężeniu. Skład żeli antybakteryjnych dostępnych w drogeriach opiera się o alkohol etylowy (alkohol denat, etanol), który jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym. Im wyższe stężenie etanolu, tym lepsze działanie żelu antybakteryjnego, ale i silniej drażniące. Za skuteczne i bezpieczne uważa się stężenie 60-70 procent. Takich wartości należy szukać na opakowaniu żelu antybakteryjnego. Płyn do dezynfekcji Orlen ma poważnego konkurenta w postaci płynu „Kiler”

Płyn do dezynfekcji może zawierać substancje, które warunkują odpowiednią konsystencję i trwałość produktu. Lepiej poszukać płynu do dezynfekcji, o jak najkrótszym podstawowym składzie i unikać zbędnych, sztucznych związków, ale są one bezpieczne dla zdrowia w stosowanych dawkach. Taki właśnie jest płyn do dezynfekcji „Kiler” produkowany przez firmę P. U. H. Chemirol sp. z o.o. Jego jakość potwierdziły już setki zadowolonych klientów. Dostępny jest na stronie plyn-dezynfekujacy.pl

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker