Na sygnale

W Toruniu bufetowa dawała od tyłu

Właścicielce PUBU i jej pięciu spragnionym klientom grozi kara do 5 tys.zł

Pracownica jednego z osiedlowych pubów wpuszczała klientów tylnymi drzwiami. Ani ona, ani wpuszczone przez nią osoby nie potrafiły wytłumaczyć swojej obecności w lokalu. Teraz wszyscy muszą się liczyć z odpowiedzialności za złamanie przepisów kodeksu wykroczeń. O wysokości kary, która może wynieść nawet 5000 zł jak w każdym takim przypadku zdecyduje sąd.

Wczoraj policjanci  z Oddziałów Prewencji Policji KWP Bydgoszczy pełniący służbę  na terenie Torunia podjęli niecodzienną interwencję. Okazało się, że do osiedlowego pubu klienci  wchodzą tylnymi drzwiami.

Początkowo sprzedawczyni nie chciała otworzyć drzwi a osoby widziane przez policjantów przez okno zaczęły się chować.  Następnie  kobieta, która  otworzyła drzwi zaczęła wymijająco się tłumaczyć, że jest w pomieszczeniu tylko z jeszcze jedną osobą. Policjantom te tłumaczenia nie wystarczyły i gdy weszli do pomieszczeń pubu zastali tam kolejne pięć osób. 

Osoby  przebywające w lokalu muszą się liczyć z tym,  że policjanci skierują wniosek do sądu o  ich ukaranie za złamanie przepisów kodeksu wykroczeń  dotyczących nie przestrzegania  nowych rozporządzeń. Należy pamiętać, że za to wykroczenie może  grozić grzywna nawet do 5000 złotych – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker