Na sygnale

Mieszkaniec Fordonu w bezpośrednim pościgu ujął 15-letniego złodzieja torebki

Nastolatek wyrwał torebkę starszej kobiecie

Słowa uznania należą się mieszkańcowi Fordonu, który będąc świadkiem kradzieży torebki, nie wahał się ani chwili. W bezpośrednim pościgu ujął złodzieja. 35-latek poczekał do przyjazdu patrolu. Następnie przekazał 15-latka policjantom.

Do zdarzenia doszło w sobotę (21.03.2020) przed południem. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zatrzymano sprawcę kradzieży torebki. Na ulicę Sielską natychmiast został wysłany patrol. Sprawcą kradzieży okazał się być 15-latek. Zdarzenie miało miejsce na przystanku autobusowym przy ulicy Brzechwy. Do 79-letniej kobiety podbiegł młody mężczyzna. Wyrwał jej z rąk torebkę, po czym zaczął uciekać w kierunku ulicy Sielskiej. Kobieta zaczęła za nim biec i krzyczeć, że została okradziona.

-Krzyk kobiety usłyszał 35-letni bydgoszczanin. Zauważył jak w stronę ulicy Sielskiej biegnie młodzieniec z torebką w ręku. Mężczyzna pobiegł za nim i po kilkudziesięciu metrach zatrzymał go. Torebka wróciła do właścicielki. Na szczęście 79-latce nic się nie stało. 15-latek został zatrzymany i dowieziony do fordońskiego komisariatu. Tam okazało się, że jest poszukiwany. Nastolatek uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zadecyduje już sąd rodzinny. Gratulujemy wzorowej i godnej naśladowania postawy 35-latka- informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker