Na sygnale

Mieszkaniec Fordonu w bezpośrednim pościgu ujął 15-letniego złodzieja torebki

Nastolatek wyrwał torebkę starszej kobiecie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Słowa uznania należą się mieszkańcowi Fordonu, który będąc świadkiem kradzieży torebki, nie wahał się ani chwili. W bezpośrednim pościgu ujął złodzieja. 35-latek poczekał do przyjazdu patrolu. Następnie przekazał 15-latka policjantom.

Do zdarzenia doszło w sobotę (21.03.2020) przed południem. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zatrzymano sprawcę kradzieży torebki. Na ulicę Sielską natychmiast został wysłany patrol. Sprawcą kradzieży okazał się być 15-latek. Zdarzenie miało miejsce na przystanku autobusowym przy ulicy Brzechwy. Do 79-letniej kobiety podbiegł młody mężczyzna. Wyrwał jej z rąk torebkę, po czym zaczął uciekać w kierunku ulicy Sielskiej. Kobieta zaczęła za nim biec i krzyczeć, że została okradziona.

-Krzyk kobiety usłyszał 35-letni bydgoszczanin. Zauważył jak w stronę ulicy Sielskiej biegnie młodzieniec z torebką w ręku. Mężczyzna pobiegł za nim i po kilkudziesięciu metrach zatrzymał go. Torebka wróciła do właścicielki. Na szczęście 79-latce nic się nie stało. 15-latek został zatrzymany i dowieziony do fordońskiego komisariatu. Tam okazało się, że jest poszukiwany. Nastolatek uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zadecyduje już sąd rodzinny. Gratulujemy wzorowej i godnej naśladowania postawy 35-latka- informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker