Na sygnale

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji tego złodzieja paliwa

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają kierowcę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa. Zdarzenie miało miejsce 14.04.2020 roku o godz. 03.36 na stacji paliw w miejscowości Januszkowo.
Sprawca kierujący pojazdem marki Nissan Almera koloru srebrnego z zamontowaną tablicą rejestracyjną od innego pojazdu (skradzioną tej nocy na terenie Inowrocławia), podjechał pod dystrybutor i zatankował paliwo po czym odjechał nie uiszczając opłaty.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają na załączonych zdjęciach sprawcę kradzieży, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu na bydgoskich Wyżynach przy ul. Ogrody 19A. Informację można przekazać również dzwoniąc pod numer telefonu 47 751-15-65, a także całodobowo pod numerami 47 751 15 59 lub 112 powołując się na znak sprawy l.dz.VE-1876/20.

podkom. Lidia Kowalska

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker