Na sygnale

Policjanci zlikwidowali znaną agencję towarzyską działającą na Wyżynach

Właściciele agencji i taksówkarz za czerpanie korzyści z prostytucji trafili za kraty

Policjanci z KWP w Bydgoszczy ustalili, że w jednym w domów na Wyżynach  działa agencja towarzyska.  Jej właściciele czerpali korzyści z prostytucji poprzez ułatwianie nierządu . Dzielili się  zarobkami z  6  kobietami które tam „pracowały” w proporcjach 50/50%.

Właściciele agencji, oprócz zabierania kobietom części zarobków, zamieszczali ogłoszenia na portalu internetowym.  Organizowali lokal oraz zapewniali transport, a nawet środki higieny.
Policjanci ustalili, że w agencji pracowało przynajmniej 6 kobiet. Stałym współpracownikiem był także taksówkarz, który dowoził klientów.   Zajmował się też werbowaniem panienek do tego typu zajęcia. Agencja działała pod ustalonym adresem przynajmniej rok.  osoby związane z czerpaniem korzyści z prostytucji uczyniły sobie z tego procederu stałe źródło dochodu.
Zarzuty dotyczące tego procederu trzem osobom ogłosił prokurator Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, który wnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanych: 43-latki, 53-latka oraz 37-latka. Sąd zdecydował, że najbliżej 3 miesiące wszyscy pozostaną w areszcie tymczasowym.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker