Na sygnale

Mercedes wart ponad 260 tys. zł. skradziony w Niemczech odnalazł się w Szubinie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Szubińscy policjanci odzyskali samochód marki Mercedes warty ponad 260 tys. złotych, który został skradziony na terenie Niemiec. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców Szubina, podejrzewanych o paserstwo, za co usłyszeli zarzuty w prokuraturze. Decyzją sądu obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policjanci ustalili, że na jednej z szubińskich posesji znajduje się skradzione z terenu Niemiec auto marki Mercedes. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach  informacyjnych funkcjonariusze potwierdzili, że był to samochód pochodzący  z kradzieży. Mercedes został zabezpieczony na policyjnym parkingu i niebawem wróci do prawowitego właściciela.

-Szubińscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 44 lat podejrzanych o paserstwo samochodu. Decyzją sądu obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym za paserstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker