Na sygnale

51-letni diler miał w „ofercie”amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy

Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.  

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z bydgoskiej komendy zatrzymali recydywistę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. 51-latek posiadał amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna był już zatrzymywany i aresztowany do sprawy rozprowadzania narkotyków.

Policjanci  ustalili, że na terenie gminy Koronowo ktoś rozprowadza zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do 51-letneigo  mieszkańca gminy.  Mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany i aresztowany do sprawy rozprowadzania znacznych ilości narkotyków. W trakcie kontroli znaleźli przy nim porcję amfetaminy oraz trzy kolorowe tabletki ekstazy zawinięte w folię aluminiową.

Po przeszukaniu pomieszczeń, kryminalni zabezpieczyli 47 sztuk tabletek ekstazy, ponad 160 g amfetaminy oraz blisko 100 g marihuany. Kryminalni znaleźli też ponad 20 tysięcy złotych oraz tzw. dilerówki. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić surowsza kara z uwagi na popełnienie przestępstwa w warunkach tzw. recydywy – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker