Na sygnale

51-letni diler miał w „ofercie”amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy

Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.  

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z bydgoskiej komendy zatrzymali recydywistę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. 51-latek posiadał amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna był już zatrzymywany i aresztowany do sprawy rozprowadzania narkotyków.

Policjanci  ustalili, że na terenie gminy Koronowo ktoś rozprowadza zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do 51-letneigo  mieszkańca gminy.  Mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany i aresztowany do sprawy rozprowadzania znacznych ilości narkotyków. W trakcie kontroli znaleźli przy nim porcję amfetaminy oraz trzy kolorowe tabletki ekstazy zawinięte w folię aluminiową.

Po przeszukaniu pomieszczeń, kryminalni zabezpieczyli 47 sztuk tabletek ekstazy, ponad 160 g amfetaminy oraz blisko 100 g marihuany. Kryminalni znaleźli też ponad 20 tysięcy złotych oraz tzw. dilerówki. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić surowsza kara z uwagi na popełnienie przestępstwa w warunkach tzw. recydywy – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker